ant_63 (ant_63) wrote,
ant_63
ant_63

Masakra wołyńska! Opinia

Русский текст https://ant-63.livejournal.com/320580.html

Skoro żydowscy ekstremiści okupowali wszystkie media, konieczne jest wyciągnięcie na swiat kolejnej historii! VOLYNSKAYA REZNYA była próbą stworzenia Izraela na terenie Polski! Warszawa była na początku XX wieku pierwszym miastem na świecie pod względem liczby Żydów. Oczywiście plan stworzenia Izraela bez znaczącego przesiedlania sie był w planach Żydów. Jeśli przyjrzeć się bliżej w dokumentach procesu norymberskiego - niemieckich zamówień, itp, będzie można zobaczyć coś niezwykłego: Zamówienia nie wskazuje na zagładę Żydów. W rozkazach jest "wydalenie Żydów na wschód ...". Biorąc pod uwagę wszystkie znane powiązania Hitlera z syjonistami, konieczne jest, aby rozważyć Wołyń jako próbę wymiatania terytorium Słowian do stworzenia państwa żydowskiego na tych terytoriach.

Historycy Rosji, Polski, Ukrainy i Niemiec powinni aktywnie pracować nad zbadaniem okoliczności masakry wołyńskiej w tym kierunku . Przykład: Wiadomo, że gdy Anglosasi i Żydzi, kogos o cos oskarżaja, to następnie okazuje sie ze 90% z nich jest zawsze ich własne zbrodnie. Filmowane filmu niedawno o masakrze Wołynia, powinno być rozumiane jako próba przeciwdziałania trwającego dochodzenia na temat prawdziwych przyczyn tych zdarzeń. Po upadku powstania żydowskiego panstwa Chazarów na terytorium Rosji, powstania Izraela w Hiszpanii (wojna w Hiszpanii), próba zrobienia tego w Polsce jest bardzo logiczna!

Fakty:
1. Wielu Żydów służyło w Wehrmachcie, w tym UPA - Ukrainskiej Powstanczej Armii pod przewodstwem niemieckiego obywatela Bandery. UPA jest także jednostką Wehrmachtu.

2. Ukraina została wynaleziona podczas pierwszej wojny światowej. Ukraińcy są Rosjanami i przez ostatnie 20-30 lat to nie jest zapomniane. Polacy to rosyjskie polany, a Polska to czesc Rosyjskiego Imperyum. Przez 20 lat ta jedna ze Slowianskich populacji również nie miała czasu, aby zapomnieć ze nie sa Anglosaksami. Dlaczego ten lud nagle się zabładzil? To nielogiczne!

3. Muzeum Żydowskim ekstremistycznej sekty Stanów Zjednoczonych, Chabad w swojej synagodze w Dniepropietrowsku, zawiera oddzial, gdzie dostarcza dowodów tej wersji wydarzeń w czasie II wojny światowej. Zobacz zdjęcie.

#Historia #Wołyń #Ukraina #Polska #Izrael #WW2

https://www.facebook.com/GlosAmeryki

Битва за Хазарию  http://ant-63.livejournal.com/75345.html
Геноцид армянского народа  http://ant-63.livejournal.com/210011.html

Tags: #Wołyń, #historia, #izrael, #polska, #ukraina, #ww2
Subscribe

 • Путина надо выдать в Гаагу за MH17

  MH17 это постановка. Но в этой постановке участвуют все СМИ банды Путина, Лубянка, надзирающая за СМИ, вся еврейская ОПГ в России, Украине и в…

 • Майдана не было. Было вторжение США…

  Экс-министр финансов США Пол Генри О’Нил выступил с сенсационным заявлением. Он написал открытое письмо ко всем украинцам, где открыл…

 • Евреи в порно индустрии

  Зачастую "звезды" порноиндустрии не только не скрывают, но даже подчеркивают свое еврейское происхождение. Достаточно вспомнить…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 0 comments